top of page
Różowe krzesło

Psychoterapia, na którą możesz sobie pozwolić

Misją Gabinetu Psychoterapii Philautia jest wspieranie osób, które z różnych przyczyn mogą mieć trudności ze znalezieniem pomocy w innych miejscach. Pracuję w korzystnej cenie, elastycznych terminach i przyjaznej sensorycznie przestrzeni.

Dlaczego warto wybrać Philautię?

132427688_3975516529148782_8281798865258015308_n.jpg

O MNIE

Ukończyłam czteroletnie szkolenie przygotowujące do zawodu psychoterapeuty w Polskim Towarzystwie Psychologii Analitycznej.  Pracuję głównie w modalności jungowskiej, jednak uzupełniam warsztat również elementami innych metod.

Od 2015 roku prowadzę działalność samorzeczniczą dotyczącą spektrum autyzmu. W zakresie tej działalności uczestniczyłam w wielu zagranicznych projektach badawczych. Jestem również członkiem Autistic Self Advocacy Network i pracuję zgodnie z założeniami tej organizacji.

"Znalazłam terapeutkę dokładnie taką, jakiej potrzebowałam i nadal potrzebuję. Nie pcha mnie i nie ciągnie, jest obok, uważna, zainteresowana, rozumiejąca, delikatna i stanowcza. Jednym słowem pomagająca ułożyć się sprawom, wskazująca na potencjalne rozwiązania, a nie podsuwająca gotowe recepty."

bottom of page